Wynajem busów

Optymalne rozwiązania

Głównym powodem wynajmu busów z naszej wypożyczalni są podróże zorganizowane oraz wycieczki rodzinne w komfortowych warunkach. Propozycja naszej wypożyczalni samochodów obejmuje wysokiej klasy busy z nowoczesnym wyposażeniem w standardzie. To idealne rozwiązanie dla osób, które wybierają minimum formalności zamiast długotrwałych umów i zobowiązań.

Busy

Wynajem busów

Osoby ceniące wysoki standard i bezpieczeństwo podróży z przyjemnością wybierają proponowane przez nas busy. Możliwość wynajmu busów dotyczy bowiem pojazdów w nowoczesnych oraz wyposażonych w nowoczesne urządzenia i systemy umilające podróż. Przykładem może być sprzęt audio, klimatyzacja lub wielofunkcyjna kierownica.

Nasi dotychczasowi klienci korzystali z możliwości wynajmu busa w wielu sytuacjach związanych z działalnością zawodową oraz planując prywatne wyprawy krajowe i zagraniczne. Do skorzystania z wypożyczalni busów zapraszamy:

 • szkoły,
 • biura podróży,
 • firmy,
 • grupy sportowe i rekreacyjne,
 • zespoły muzyczne, artyści,
 • osoby prywatne.

Każda wycieczka, wyjazd integracyjny czy rodzinny urlop w większym gronie wymagać może przewiezienia większej liczby osób niż w samochodzie osobowym. Wynajem solidnego busa z odpowiednim zasobem miejsc będzie dobrym rozwiązaniem.

Polacy z roku na rok stają się coraz bardziej mobilni. Rośnie liczba użytkowników dróg, a nasze samochody pokonują coraz większe dystanse. Codzienny kilkudziesięciokilometrowy dojazd autem do pracy nikogo już nie dziwi, a wspólne weekendowe wypady autem w Polskę to praktycznie norma.

Wszechstronna wypożyczalnia samochodówSzczecin:

Rośnie również popularność wynajmu aut. Wypożyczalnia samochodów to miejsce, do którego coraz częściej i chętniej zaglądają Klienci, zainteresowani ofertą i możliwościami, jakie dają im nasze usługi. Ze względu na dużą rozpiętość potrzeb nasza oferta jest szeroka i skierowana do wielu różnych grup, dlatego udostępniamy cztery główne usługi:

 • wynajem aut osobowych,
 • wynajem aut luksusowych
 • wynajem mikrobusów,
 • wynajem busów osobowych.

W pracy przeprowadzamy również ciągłą analizę potrzeb rynkowych Klientów. Z tego względu naszą szczególną uwagę poświęcamy segmentowi transportu małymi autobusami.

Wynajem

Długoterminowy wynajem

Proponowane przez nas busy możecie Państwo wynająć w zależności od potrzeb na krótki weekendowy wyjazd oraz jako pojazd do długotrwałego codziennego użytku w celach służbowych. Wynajem na czas dłuższy niż miesiąc jest alternatywą dla tradycyjnego leasingu, ponieważ nie wiąże się z kontaktami ani procedurami wymaganymi przez bank.

Formalności poprzedzające wynajem busa ograniczyliśmy do minimum, a samej rezerwacji można dokonać przez Internet lub telefonicznie. Współpraca z nami to korzyści na wielu płaszczyznach profesjonalnego wynajmu busa, między innymi:

 • konkurencyjne ceny, dodatkowe rabaty i promocje,
 • nowoczesne pojazdy o niewielkim przebiegu i dobrej amortyzacji,
 • profesjonalne wyposażenie busa usprawniające każdą podróż,
 • serwis i przeglądy techniczne jako standard bez dodatkowych kosztów.

Po zakończeniu długotrwałego okresu wynajmu busa istnieje możliwość jego wykupienia z naszej wypożyczalni samochodów na atrakcyjnych warunkach. Również po takiej transakcji oferujemy fachową radę i pomoc na każdym etapie użytkowania zgodnie z indywidualnymi ustaleniami.

Wynajmij komfort

Bus do wynajęcia – to usługa zdobywająca popularność wśród Klientów nie tylko naszej wypożyczalni. Odpowiadając na widoczne zapotrzebowanie, stworzyliśmy flotę mikrobusów, które mają za zadanie spełniać potrzeby naszych Klientów związane z komunikacją i transportem.

Zainwestowaliśmy czas i środki tak, aby wybrać najlepsze auta z punktu widzenia bezpieczeństwa, ergonomii i ekonomii jazdy. Nasze busy pokonują zarówno lokalne trasy, jak i wożą Klientów w dalsze rejony Polski. Posiadamy bardzo atrakcyjny cennik, dzięki czemu koszt wynajmu busa jest niski i może sobie na niego pozwolić coraz większa liczba Klientów naszej wypożyczalni.

Ceny

Dobra wypożyczalnia busów

Nadrzędnym celem przy tworzeniu firmy działającej także jako wypożyczalnia busów było dla nas zapewnienie unikalnych rozwiązań w zakresie floty i obsługi klienta. Efektem realizacji tych założeń jest sprawne funkcjonowanie wypożyczalni oraz wysoka jakość usług.

Rodzinny, firmowy, pasażerski, uniwersalny – bus osobowy

Różnorodność wykorzystania naszych busów jest imponująca. Wynajem busa wybierają i nowożeńcy, zapewniający transport gościom, i organizatorzy mniej lub bardziej hucznych i oficjalnych imprez. Nasze mikrobusy często kursują w trybie "z domu do domu" (ang. door to door), dowożąc pasażerów na imrezę, a potem odstawiając ich do domów. Najczęściej nasi Klienci wybierają wtedy wynajem busa osobowego z kierowcą. Dzięki temu mają zapewniony kompleksowy transport i mogą skupić się na celu podróży.

Również wiele firm współpracowało już nami w zakresie transportu swoich pracowników – były to przewozy busem na szkolenia, wyjazdy integracyjne, delegacje pracownicze czy firmowe wakacje.

Okresy świąteczne i urlopowe, długie weekendy, wakacje, ferie i  to też okres wzmożonego zainteresowania busami. Nasza wypożyczalnia busów w Szczecinie pracuje wtedy na dużych obrotach. Wynajmujemy busy grupkom przyjaciół i znajomych, którzy często planują sobie wakacje w trasie, połączone ze zwiedzaniem wielu atrakcji. Również rodziny dysponujące na co dzień własnymi samochodami coraz częściej decydują się na wypożyczenie większego auta, które pomieści starszych i młodszych urlopowiczów oraz nierzadko imponującą ilość bagaży.

Busy posiadają wysoki standard wyposażenia, a ich wnętrza są zaprojektowane tak, aby pasażerowie mogli w komfortowych warunkach znieść nawet dłuższe, wielogodzinne trasy. Wydajna klimatyzacja, wygodne fotele, praktyczne schowki, przegrody i uchwyty, możliwości zwiększenia przestrzeni bagażowej poprzez wyjęcie foteli – wszystko to składa się wysoki standard. Oczywiście wszystkie busy z naszej floty posiadają aktualne badania techniczne i są stuprocentowo sprawne oraz zadbane wewnątrz i na zewnątrz.

TOP ZAREZERWUJ