Wynajem mikrobusów

Wynajem mikrobusów W Szczecinie dla grupy pasażerów

Mikro

Przyjemna jazda

 wynajem busa osobowego do transportu osóbDuży i mały jednocześnie, mikrobus jest typem autobusu przeznaczonym do przewozu mniejszych grup pasażerów. Nie zagłębiając się zbytnio w definicje, można powiedzieć że mikrobusy to autobusy, które mogą przewieźć od dziewięciu do siedemnastu osób, łącznie z kierowcą. Przy czym jest tutaj jedno ale – jeśli dziewiąte miejsce nie należy do kierowcy, wtedy szoferem  może być tylko osoba posiadająca prawo jazdy kategorii D1 z ukończonym specjalnym kursem.

Jeśli więc w busie jest dziewięć i więcej miejsc dla pasażerów, auto musi prowadzić wykwalifikowany kierowca. Natomiast mikrobusy liczące do dziewięciu miejsc łącznie z kierowcą mogą być prowadzone przez każdego, kto posiada prawo jazdy kategorii B, gdyż według ustawy taki pojazd jest samochodem osobowym.

Bus

Na raz, nieraz, na czas, i tylko u nas

W naszej firmie zdajemy sobie sprawę, że skuteczny transport jest podstawą wielu przedsięwzięć o charakterze tak prywatnym, jak i zawodowym. Dlatego dajemy Państwu możliwość wynajmu nowoczesnych busów, które można wykorzystać na wiele sposobów, aby ułatwić sobie życie. Nasze mikrobusy służą nie tylko do przewozu osób i rzeczy z punktu A do B, ale przede wszystkim mają spełniać wymagania i potrzeby naszych klientów.

Nie jest dla nas ważne, do czego potrzebują Państwo mikrobusa. Czy będzie to wyjazd na imprezę, czy weekendowa wypad nad morze z paczką przyjaciół, nasze auta świetnie sprawdzą się w każdej sytuacji. Możemy je polecić ze względu na kilka podstawowych zalet, które sobą reprezentują:wynajem mikrobusów cenionych producentów

  • są bardzo zwrotne i przy swej dużej pojemności pozwalają skutecznie poruszać się w trasie, po mieście oraz na krętych wiejskich drogach,
  • dzięki modułowemu wnętrzu można wymontować z nich fotele i zyskać dodatkową przestrzeń bagażową,
  • posiadają oszczędne i wydajne silniki, co obniża koszty podróży i nie powoduje dodatkowych stresów w trasie
  • wyróżniają się wysoką ergonomią wnętrza, co pozwala podróżować komfortowo nawet z dużym bagażem.
Tak

Okazyjnie i na różne okazje – tylko od nas

bus do wynajęcia dla teściowej i zięciaNa rynku działa wiele firm oferujących wynajem swoich mikrobusów, więc wybór może być trudny. Dlatego warto, by wiedzieli, Państwo, że decydując się na usługi naszej firmy, mogą Państwo liczyć na:

  • w pełni sprawne technicznie i zadbane auta,
  • pełny pakiet ubezpieczeń, z możliwością poszerzenia o dodatkowe opcje,
  • profesjonalne wsparcie na każdym etapie współpracy z naszą firmą – od pierwszego kontaktu aż do zwrotu pojazdu,
  • możliwość wynajmu doświadczonego zawodowego kierowcy,
  • specjalne zniżki i rabaty,
  • indywidualne podejście do każdej oferty.

Wynajem mikrobusów opłaca się oczywiście wtedy, kiedy korzystamy z niego okazjonalnie. Nasi Klienci chętnie i często korzystają z wynajmu mikrobusów w Szczecinie przy okazji okolicznościowych imprez, takich jak śluby, studniówki, wieczory kawalerskie i panieńskie, wyjazdy integracyjne.

Mamy już niemałą praktykę w tym co robimy, więc odpowiemy chętnie i profesjonalnie na wszystkie pytania i wyjaśnimy wątpliwości, także zapraszamy do kontaktu.

TOP ZAREZERWUJ