Przewóz osób

Przewóz osób Szczecin i okolice - tylko nasza wypożyczalnia samochodów w Szczecinie

Czym?

Przewóz osób busem z kierowcą

Wynajem busa z kierowcą dla bezpieczeństwa i pewności jazdySą takie momenty w życiu, że liczy się rozmiar. Mówi się często, że małe jest piękne, ale duży może więcej. Odnosząc te popularne stwierdzenia do profilu działalności naszej firmy, chcemy Państwu przedstawić ofertę: przewóz osób busami znajdującymi się się w naszej firmowej flocie. Auta te sprawdziły się już w różnych sytuacjach i konfiguracjach przewozowych, na polskich i europejskich drogach, a z relacji naszych Klientów wiemy, że znakomicie dawały sobie radę.

Przewozy busem to szybka i wygodna forma transportu i komunikacji przeznaczona dla większych grup osób. Do dyspozycji i w zależności od potrzeb Klientów możemy zaoferować podstawienie mikrobusów 9-osobowych lub większych, kilkunastoosobowych.

Przewozy osób busem – mikro-skala i makro-możliwości

Jeśli chodzi o  profesjonalny przewóz osób i rzeczy na terenie Szczecina i okolic, to nasza flota przewozowa składa się z nowoczesnych busów , które świetnie dają radę z transportem większej liczby pasażerów oraz rzeczy. Dysponujemy niezbędnymi zezwoleniami na licencjonowany przewóz osób, a nasi firmowi kierowcy to osoby, które są zawodowcami w swoim fachu.

Warto odpowiedzieć sobie na pytanie, jakiego rodzaju przewozy świadczy nasza firma i w jakich sytuacjach warto wynająć busa z kierowcą?

Możemy wykorzystać wypożyczonego busa w celach typowo transportowych. Jeśli chcemy dotrzeć z punktu A do B z możliwością drogi powrotnej, nie chcąc angażować w to własnych aut, nasza firma chętnie dostarczy odpowiednio wyposażonego komfortowego busa wraz z kierowcą.

Grupowe wyjazdy firmowe, szkoleniowe czy integracyjne to wydarzenia, na których nasze busy często "gościły" w charakterze środka transportowego. Również spotkania towarzyskie, odbywające się w ośrodkach, majątkach, hotelach i pensjonatach położonych poza miastem skłaniają do zamówienia wspólnie ze znajomymi czy rodziną  indywidualnego kursu pojemnym i wygodnym busem. Proponujemy tu oczywiście wynajem busa z kierowcą, który zagwarantuje bezpieczną podróż w obie strony.

Busy są też świetnym środkiem transportu na wszelkiego rodzaju dłuższe przejazdy, np. wakacyjne czy wycieczkowe.

Bus

Przewozy i wynajem aut

transport z kierowca z uprawnieniami do przewozu osóbTrudno wskazać wszystkie możliwe zastosowania busów.. Łatwo natomiast powiedzieć, co zyskują Państwo, wynajmując je w naszej wypożyczalni samochodów:

  • wysokiej jakości, zadbane i technicznie sprawne auto
  • ekonomiczny w spalaniu i ergonomiczny w pojemności pojazd,
  • nowoczesną, wielopunktową klimatyzację w standardzie
  • ubezpieczenie w kilku wariantach do wyboru,
  • opcję wynajęcia kierowcy,
  • możliwość skorzystania z opcji transportu "od drzwi do drzwi",
  • indywidualne dopasowanie oferty dla wymagających Klientów.

Przestronne wnętrze i możliwość elastycznego powiększenia przestrzeni bagażowej poprzez wyjęcie części foteli sprawiają, że bus taki staje się i pakowny, i wygodny, i służy do przewozu zarówno mniejszych, jak i większych grup osób. Przestrzenność i pojemność busa jest jego ogromną zaletą. Nie wspominając o oszczędnych silnikach, które mimo dużych obciążeń potrafią sobie całkiem dobrze radzić nawet w trudniejszych trasach.

Przewozy busem, które realizuje nasza firma to kwintesencja profesjonalizmu przewozów pasażerskich. Nasi kierowcy oraz nasze busy poradzą sobie z każdą trasą, jaką tylko jesteście w stanie Państwo zaproponować.

TOP ZAREZERWUJ