cennik Wynajem aut

Szczecin

Ruszyć w drogę prosto z wypożyczalni samochodów

Zamawiając auto w naszej wypożyczalni samochodów można się przekonać o poziomie usług oraz profesjonalizmie pracowników. Doradzamy optymalny model auta osobowego lub dostawczego, a kwestie formalne minimalizujemy dzięki czytelnej umowie.

Wynajem samochodu pozwala użytkować auto przez określowynajem krótkoterminowy dla firm i osób prywatnychny czas, aby zrealizować wszelkie zaplanowane przejazdy związane z

  • urlopem,
  • weekendem,
  • podróżą służbową,
  • działalnością zawodową.

Zarezerwowane przez Państwa auto będzie gotowe do odbioru w ustalonym terminie, a na Państwa indywidualne życzenie istnieje opcja dostarczenia samochodu pod wskazany adres i odbioru przez naszego pracownika na tych samych warunkach.

Czytelny i korzystny cennik wynajmu samochodów

W cenniku wynajmu samochodów umieściliśmy wszystkie niezbędne informacje oraz opcje dotyczące danego modelu oferowane w ramach wynajmu krótkotrwałego. Wszelkie wątpliwości i pytania należy kierować do obsługi, która z przyjemnością udzieli fachowych odpowiedzi.

Cennik wynajmu samochodów to pozycje stałe, natomiast warto dodatkowo obserwować aktualne promocje i udzielane rabaty. Niewykluczone, że już przy pierwszym skorzystaniu z usług naszej wypożyczalni otrzymacie Państwo atrakcyjną zniżkę.

Wynajem krótkoterminowy na korzystnych zasadach

Z wynajmu krótkoterminowego samochodów korzystają firmy, instytucje oraz osoby prywatne. Państwo również możecie sprawdzić korzyści płynące z takiej formy współpracy wybierając wysokiej klasy auto osobowe lub dostawcze. Każdego dnia zapewniamy wysoką jakość usług oraz optymalne rozwiązania w zakresie wynajmu samochodów.

W naszej wypożyczalni samochodów istnieje możliwość wynajęcia auta na określony czas zależnie od Państwa potrzeb i dostępności danego modelu. Wynajem krótkoterminowy trwa od 1 doby do 2 miesięcy. Odpowiednio wcześnie zgłoszona rezerwacja to pewność, że wybrany samochód będzie czekał na Państwa w ustalonym terminie.

Sprawdzony partner w wynajmie samochodów

Bazując na długoletnim doświadczeniu oraz nieustannie dbając o jakość naszych usług proponujemy Państwu średnioterminowy wynajem samochodów po wcześniejszej rezerwacji danego modelu lub w opcji natychmiastowej spośród aut dostępnych danego dnia w wypożyczalni. Bogata gama pojazdów ułatwi dokonanie korzystnego wyboru.

konkurencyjny cennik przy wynajmie srednioterminowymWynajem samochodów w opcji średnioterminowej do celów służbowych sprawdzi się w wielu okolicznościach, między innymi gdy chcecie Państwo:

  • mieć do dyspozycji wysokiej klasy auta przed zakupem samochodów służbowych,
  • realizować zadania okresowe z koniecznością wyjazdów lub podróżowania,
  • zatrudnić pracowników na okres próbny,
  • uniknąć kosztów z tytułu użytkowania i serwisowania aut (opłaty po stronie wypożyczalni).

Minimalna ilość procedur pozwoli Państwu w krótkim czasie otrzymać do użytkowania zamówiony samochód lub samochody. Opłaty ujęte są w umowie, a dodatkowo to wypożyczalnia ponosi koszty napraw i przeglądów technicznych oraz ubezpieczenia przez cały czas trwania współpracy.

 

Cennik wynajmu samochodów – ważne informacje

wynajem srednioterminowy auta osobowego Mercedes Benz C200Przygotowując cennik wynajmu samochodów uwzględniliśmy wszystko, co niezbędne do prawidłowego odczytania wstępnych kosztów. Czas wynajmu samochodów to  w tym przypadku minimum kilka tygodni, dlatego kwoty podane są jako opłata miesięczna.

Przy wynajmie średnioterminowym auta ceny są korzystniejsze w ogólnym rozrachunku niż przy wynajmie krótkoterminowym. Warto także obserwować naszą stronę oraz profil na Facebooku, aby mieć szansę na dodatkowe obniżki lub promocje typu „last minute”.

Wynajem średnioterminowy i minimum formalności

wynajem srednioterminowy aut osobowychWynajem samochodów odbywa się u nas po podpisaniu umowy, natomiast  formalności ograniczamy do minimum, a wątpliwości wyjaśniamy na bieżąco. Zalety płynące z wynajmu średnioterminowego możecie więc Państwo odczuć już chwilę po wizycie w naszej wypożyczalni.

W przypadku wynajmu średnioterminowego zakładany czas użytkowania wypożyczonego samochodu wynosi od 2 do 24 miesięcy. Jest to korzystne rozwiązanie zwłaszcza dla firm, chociaż wybierane także przez osoby prywatne. Nasza wypożyczalnia samochodów oferuje wynajem średnioterminowy na dogodnych warunkach oparty o nowoczesną flotę.

TOP ZAREZERWUJ